Nawigacja:  »Pierwszy temat«

Start

Poprzednia stronaPowrótNastępna strona

 

Pracę z programem możemy rozpocząć już w wersji demonstracyjnej, ponieważ po wprowadzeniu kodów rejestrujących system nie kasuje wprowadzonych danych. Może je natomiast poddać konwersji, ale o tym program zawsze powiadomi operatora komunikatem, podczas instalacji.

 

konwersja

 

 

Konwersja danych wykonywana jest po instalacji nowszej wersji programu, gdy ten ma zmienioną strukturę bazy danych (np. dodatkowe pola bazy).

 

Aby zarejestrować program należy przesłać do firmy TGSoft kod komputera wygenerowany przez aplikację. Gdy kod podany jest na zamówieniu, klucze generowane są od razu i przesyłane wraz z fakturą w paczce za zaliczeniem pocztowym. Jeśli kod nie był podany na zamówieniu, wtedy po otrzymaniu przesyłki należy odczytać W PROGRAMIE kod i wraz z proponowaną (przez siebie) nazwą skróconą firmy przesłać go do nas faxem, @ lub pocztą. Dodatkowo należy podać numer faktury zakupionego programu. Informacja ta jest dla nas potwierdzeniem otrzymania przesyłki, a tym samym zapłaty za towar.

Odczytanie kodu komputera będzie możliwe po odblokowaniu opcji - Rejestracja programu (klikamy w opcję).

 

 

Po uruchomieniu opcji /Rejestracja programu/, program wyświetli kod komputera (pod nazwą „Local”), który należy nam podać. Otrzymane od nas klucze należy wprowadzić również w tym miejscu, pamiętając o tym, że w kodach oraz w kluczach nie występuje litera „O” tylko zawsze 0 /zero/. Po wprowadzeniu kodów należy wyjść z programu. Ponownie uruchomiony, będzie już pracował w pełnej wersji. Można to sprawdzić w opcji Pomoc / O programie oraz podczas startu programu.

BANERuwaga

Program generuje nowy kod nie tylko po każdej instalacji systemu operacyjnego, ale także po wymianie niektórych podzespołów komputera. Jest to uzależnione od programów narzędziowych, których używamy. Po wygenerowaniu nowego kodu komputera, należy przesłać na adres:  numer seryjny i nowy kod, w celu ponownej rejestracji.